Maslak Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Maslak tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Maslak ulaşımı hakkında bilgi veren, Maslak yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Maslak tanıtım sayfası.
 
 
Maslak'a İstanbul'un pek çok merkezi noktasında ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Beşiktaş ve Taksim'den hareket eden İETT otobüsleri ile Maslak'a ulaşabilirsiniz. Maslak'a aynı zamanda Ayazağa, Sarıyer ve Beşiktaş'tan minibüsler ile gitmeniz mümkündür. Eğer metroyu kullanmak isterseniz Taksim-Darrüşafaka metrosunun İTÜ Ayazağa durağında inip Maslak'a ulaşabilirsiniz.

Maslak gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Maslak için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Maslak
 
Peki Maslak hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyahat Tüyoları